Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tapety z montażem Szczecin

W naszym sklepie możesz kupić tapetę z usługą montażu. Podejmujemy się tapetowania mieszkań prywatnych i przyjmujemy duże zlecenia od firm. Dla osób fizycznych przygotowaliśmy specjalną zniżkę: nabywając u nas tapety z montażem, zapłacisz tylko 8% VAT. Zapewniamy profesjonalne układanie tapet na terenie Szczecina i okolic. Możesz wybrać dowolny produkt z naszej oferty – od tapet papierowych po ekskluzywne okładziny ścienne.

Nasza ekipa jest złożona z doświadczonych fachowców z wieloletnim stażem. Używamy starannie dobranych, sprawdzonych klejów do tapet oraz odpowiednich narzędzi. Pracujemy cicho i czysto. Gwarantujemy szybką realizację zleceń i zawsze doskonały efekt.

Układamy wszystkie rodzaje tapet i fototapet

Montujemy wszystkie rodzaje tapet i fototapet dostępnych na rynku. Instalujemy tapety na ścianę na podłożu flizelinowym i samoprzylepne tapety winylowe, tapety do malowania i fototapety drukowane na bluebacku. Na jakość naszej pracy nie wpływa typ pasowania tapet, montowanie na styk, na zakładkę lub metodą podwójnego cięcia.

Nie są dla nas problemem trudno dostępne ściany o nieregularnych płaszczyznach, klatki schodowe czy pomieszczenia ze skosami. Jedynym warunkiem jest poprawnie przygotowana ściana. Jej powierzchnia musi być równa, czysta, wolna od pęknięć i obszarów kruchego tynku.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

pixel