Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Obrazy - fauna i flora

( ilość produktów: 59 )

Wśród dostępnych w naszym sklepie wydruków na płótnie jedną z ważniejszych grup tworzą obrazy flory i fauny. Dzięki technikom druku cyfrowego możliwe jest bardzo wierne, plastyczne odwzorowanie najdrobniejszych detali anatomicznych i feerii naturalnych kolorów. Odwzorowania pospolitych i egzotycznych roślin – obrazy kwiatów i liści w naturalnych rozmiarach oraz makrofotografie – działają jak okno wychodzące na ogród, łąkę lub wprost do tajemniczego, tropikalnego lasu. Możesz je z powodzeniem wykorzystać do dekoracji wszystkich typów pomieszczeń – zarówno przestrzeni prywatnych, jak i komercyjnych.

Jakie zalety mają obrazy przedstawiające rośliny i zwierzęta?

Największą zaletą kompozycji roślinnych jest nieograniczony wybór kolorów, które można z łatwością dopasować do wystroju wnętrz. Od czerwonych, wyrazistych róż i maków, przez blade, kremowe lilie po chabry bławatki z doskonale odwzorowanymi, naturalnymi barwami. Z kolei obrazy przedstawiające zwierzęta wnoszą element niespodzianki i uruchamiają ciągi skojarzeń związane z cechami konkretnych gatunków.

Opisane właściwości obrazów fauny i flory sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie. To bardzo mocne akcenty dekoracyjne, które pozwalają zbudować niepowtarzalny klimat wnętrz. Przyciągają wzrok, zachęcają do studiowania form i kolorów, a ponadto są manifestacją upodobań estetycznych osoby, która je wybrała.

 

pixel