Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fototapety WallArt

( ilość produktów: 341 )

Polskie fototapety Wall Art zyskały renomę dzięki malarskim kompozycjom. Świetnym przykładem jest kolekcja Arte. Przy jej tworzeniu producent współpracował z gronem zawodowych artystów – malarzy, fotografów i doświadczonych designerów. Ich dziełem są ekspresyjne obrazy abstrakcyjne i dzieła czerpiące inspirację z natury, w tym m.in. spektakularne kompozycje kwiatowe, przetworzone malarsko formy liści, drzew i traw. Bazą do opracowania ostatecznej formy fototapet były obrazy olejne i akwarelowe, rysunki i grafiki komputerowe. Zróżnicowanie technik malarskich czyni produkty Wall Art jeszcze bardziej intrygującymi i różnorodnymi.

Ponadto oferujemy fototapety Wall Art m.in. z kolekcji Ombre (obrazy z łagodnym przejściem pomiędzy dwoma kolorami lub z gradacją tonalną od ciemnego do jasnego koloru), Noire (czarne lub ciemne tło podkreśla nasycenie barw głównego motywu) i Nature (głównie motywy kwiatowe i roślinne).

Ekologiczne fototapety drukowane na zamówienie

Oferowane przez nas fototapety Wall Art powstają na zamówienie. W specyfikacji można precyzyjnie określić wymiary tapety i materiał, na którym zostanie wydrukowana. Do wyboru masz m.in. laminowany gładki winyl, idealny jako fototapeta do kuchni, do łazienki i innych pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Nadaje się do zastosowań w strefach mokrych: nad zlewozmywakiem, nad umywalką, przy płycie kuchennej i w kabinie prysznicowej. Bardzo interesującym materiałem jest też winyl strukturalny, który można wybrać w wariancie imitującym strukturę betonu lub piasku oraz fakturę płótna lnianego. Z myślą o wielbicielach przepychu i wystawnego dekorowania ścian Wall Art oferuje możliwość wykonania fototapety na winylu w metalicznym kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym. Najbardziej eko są natomiast fototapety drukowane na flizelinie, które nie zawierają PVC.

Wszystkie fototapety Wall Art są drukowane w ekologicznej technologii druku lateksowego. Atramenty lateksowe składają się z pigmentu, cząsteczek lateksu i wody, która jest odparowywana tuż po naniesieniu na podłoże. Nie zawierają toksycznych rozpuszczalników, a wykonane z ich użyciem wydruki są całkowicie bezzapachowe. Fototapety drukowane w technologii lateksowej można stosować nie tylko w lokalach prywatnych, lecz także w szkołach i przedszkolach oraz placówkach ochrony zdrowia.

pixel