Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kleje do tapet i akcesoria do tapetowania

( ilość produktów: 19 )

Oferujemy kleje do tapet o sprawdzonej jakości, przeznaczone do wszystkich rodzajów tapet. Znajdziesz pośród nich preparaty, którymi można kleić m.in. najpopularniejsze na rynku tapety na flizelinie, ciężkie tapety kontraktowe i z włókna szklanego, a także lekkie tapety papierowe oraz fototapety drukowane na bluebacku.

W naszym sklepie nie zabrakło też preparatów do usuwania starych tapet. Dzięki nim bez wysiłku pozbędziesz się tapet rozwarstwiających się i trudnych do zdejmowania całymi brytami. Ponadto posiadamy w stałej sprzedaży akcesoria do układania tapet, w tym najpotrzebniejsze, czyli łamane ostrza do papieru oraz wałki dociskowe.

Lakier przeciwwodny Aqua Ceramic Plus do zabezpieczania tapet

Lakier Aqua Ceramic Plus Kafle w Płynie służy do zabezpieczania powierzchni ścian w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Można go aplikować na listwy przypodłogowe i sufitowe, a także na cale ściany – zarówno na powłoki z farb, jak i na tapety. Lakier chroni przed wilgocią i wodą. Zawiera substancje zabezpieczające przed grzybami i pleśnią. Tworzy powłokę odporną na trwałe zaplamienia substancjami tłustymi, zabrudzenia powstające od butów i w czasie sprzątania na mokro.

Aqua Ceramic Plus posiada atesty PZH, które potwierdzają możliwość stosowania miejscach o dużym ruchu. Lakier tworzy powłokę, która jest całkowicie nietoksyczna. Dzięki temu może być bezpiecznie stosowany w szkołach i przedszkolach, obiektach ochrony zdrowia, zakładach usługowych, a także hotelach i restauracjach.

pixel