Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fototapety z mapami

( ilość produktów: 48 )

W naszej ofercie znajdziesz fototapety z mapami świata, planami miast i mapami nieba. Możesz wybierać spośród klasycznych map fizycznych, polityczno-administracyjnych lub przyrodniczych. Obok map współczesnych, przedstawiających aktualne granice państw i oddających stan wiedzy geograficznej, polecamy fototapety z reprodukcjami map antycznych.

Zróżnicowana kolorystyka i tematyka sprawia, że mapy można dopasować do każdego wnętrza. Nadają się do dekoracji ścian w pokoju dziecięcym, ale równie dobrze w salonie, sypialni czy w kuchni. Mapę można też kreatywnie wykorzystać we wnętrzach komercyjnych i placówkach edukacyjnych.

Mapa na ścianie zdobi i edukuje

Sprzedajemy edukacyjne i dekoracyjne fototapety z reprodukcjami map. Pierwsze przedstawiają nieprzetworzone, wiernie oddane mapy, które mogą służyć jako materiał dydaktyczny do nauki geografii. Ten rodzaj fototapet przeznaczony jest przede wszystkim do pokoi dziecięcych i młodzieżowych.

Z kolei w grupie fototapet dekoracyjnych szczególnie efektownie prezentują się dawne mapy. Posiadają one wartość edukacyjną, bo pokazują stan wiedzy geograficznej sprzed wielu wieków. Jednak ich największym atutem jest piękna forma i kolorystyka. Wielkoformatowe wydruki starych map świetnie prezentują się w zestawieniu z drewnianymi meblami i podłogami, a także regałami pełnymi książek. Harmonijnie wpasują się w aranżacje w stylu klasycznym, ale można ich też użyć – na prawach kontrastu – do dekoracji ścian w ultranowoczesnych, minimalistycznie zaaranżowanych przestrzeniach.

pixel