Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fototapety z reprodukcjami grafiki i malarstwa

( ilość produktów: 2264 )

Fototapety, zgodnie z nazwą, są powiększonymi do odpowiednich rozmiarów fotografiami. Osobną, niezwykle interesującą grupę tworzą fototapety z reprodukcjami grafiki i malarstwa. One też powstają ze zdjęć – jednak nie są to kadry z natury, lecz fotograficzne kopie klasycznych obrazów, grafik czy rysunków. Ich wielką zaletą jest możliwość odtworzenia na fototapecie śladów pociągnięć pędzla, delikatnych linii i cieniowań węgla drzewnego czy subtelnych plam farb akwarelowych.

W naszym sklepie znajdziesz setki fototapet, których bazą lub inspiracją jest konkretne dzieło sztuki, twórczość wybranego artysty albo czytelne nawiązanie do określonego stylu lub techniki artystycznej. Dzięki temu można wybrać fototapety artystyczne do każdego typu pomieszczenia – w przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych. Dzieła sztuki nadają się na fototapety do kuchni, salonu i sypialni, a także łazienki. Doskonale sprawdzają się w lokalach gastronomicznych i hotelach, ale także w siedzibach firm i instytucji publicznych.

Autorskie fototapety ścienne

Autorska fototapeta zapewnia niepowtarzalne wrażenia wizualne: możesz doświadczać intymnego kontaktu z dziełem sztuki, interpretować zapisane w nim emocje i przesłanie. Patrzysz na obraz, który nie jest efektownym kolażem elementów stworzonych przez zdolnego designera, lecz pełnoprawną wypowiedzią artystyczną. Dzięki temu dekoracja ściany staje się subtelną manifestacją Twojego gustu. Imitacja dzieła sztuki w skali makro zapewnia niepowtarzalny wygląd każdemu wnętrzu.

pixel