Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fototapety z bohaterami filmu Star Wars – Gwiezdne Wojny

( ilość produktów: 5 )

Fototapety z bohaterami filmu Star Wars – Gwiezdne Wojny to atrakcyjna propozycja dla wszystkich fanów sagi George’a Lucasa. Od wejścia na ekrany “Nowej nadziei” w 1977 r. kolejne pokolenia kinomanów ulegają magii opowieści o zmaganiach Jasnej i Ciemnej Strony Mocy – szlachetnych rycerzy Jedi z bezwzględnymi Sithami, rebelianckiej Republiki i autorytarnego Imperium. Nawet osoby niezainteresowane kinem sf wiedzą, kim jest Darth Vader, Luke Skywalker, księżniczka Leia i Han Solo. Obok postaci ludzkich wielką popularność zyskały dwa roboty: C-3PO i R2-D2. Postacią bez wątpienia kultową jest też Yoda. Jeżeli to także Twój ulubiony bohater, to doskonałym dopełnieniem fototapety będzie obraz na płótnie z podobizną najpotężniejszego rycerza Zakonu Jedi. W dziale z obrazami na płótnie znajdziesz też innych bohaterów gwiezdnej sagi.

Gdzie nakleić fototapetę z Darthem Vaderem?

W większości przypadków fototapety z motywami z Gwiezdnych Wojen nadają się głównie do pokoju dziecięcego. Doskonale sprawdzą się też w pokoju gier nastolatka, a nawet dorosłego amatora sf. Można ich też użyć we wnętrzach komercyjnych. Natomiast naklejenie ich na ścianie w salonie byłoby trudne do zaakceptowania dla większości użytkowników. Wyjątkiem jest jeden z najmroczniejszych i najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Gwiezdnych Wojen – Darth Vader.

Czarny hełm, czarna zbroja, lśniąca peleryna i świszczący oddech stworzyły jedną z najsłynniejszych postaci w historii kina. Fototapeta z Darthem Vaderem może być ważnym składnikiem aranżacji wnętrz w stylu high-tech. Odpowiednio przetworzony graficznie wizerunek rycerza, który wybrał złą stronę Mocy, urasta do uniwersalnego symbolu walki dobra ze złem – w świecie i każdym człowieku.

pixel