Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fototapety przedstawiające krajobrazy

( ilość produktów: 763 )

Nie masz czasu na podróż po Polsce i świecie? Nic straconego! W naszym sklepie znajdziesz fototapety przedstawiające krajobrazy: piękne lasy, słoneczne plaże, małomiasteczkowe widoki, pejzaże miejskie i industrialne, które mogą zagościć na Twoich ścianach. Nasze krajobrazowe fototapety na flizelinie to doskonała ozdoba salonu i sypialni, która przeniesie Cię w miejsca, o których odwiedzeniu często możesz tylko pomarzyć. Zaznaj pełnego odprężenia pod palmami, wśród krystalicznych wodospadów lub łanów zboża. Oferujemy nieograniczone możliwości, na które Cię stać.

Jeżeli w przygotowanym przez nas zestawie nie znajdziesz odpowiedniego pejzażu, skorzystaj z możliwości przygotowania fototapety ze zdjęcia. Jeżeli dostarczysz fotografię czy plik graficzny w odpowiedniej rozdzielczości, to przekształcimy go w fototapetę.

Fototapety z pejzażami otwierają pomieszczenia na przestrzeń

Fototapety z pejzażami to bardzo skuteczny sposób na optyczne otwarcie pomieszczenia. Fototapeta z rozległą plażą czy panoramą miejską z lotu ptaka wprowadzi nawet do małego pomieszczenia mnóstwo powietrza. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest użycie fototapety na jednej ścianie, ale można też zaryzykować stworzenie panoramy, która obejmie dwie czy trzy ściany. Reprodukowane na fototapetach panoramiczne zdjęcia krajobrazów skutecznie łagodzą poczucie ciasnoty i przytłoczenia – działają równie skutecznie, jak fototapety imitujące okna. Jeszcze bardziej spektakularne efekty można uzyskać w przestronnych wnętrzach, np. w loftach czy dużych pomieszczeniach typu studio. Możliwość oddalenia się obserwatora od obrazu na fototapecie wzmacnia wrażenie otwarcia przestrzeni.

pixel