Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Naklejki na ściany

( ilość produktów: 149 )

Naklejki na ściany to prosta w montażu i bardzo efektowna forma dekoracji. Nie wymagają żadnych przygotowań ani narzędzi: wystarczy gładka, sucha i czysta powierzchnia. Woda rozcieńcza, a pyły wiążą klej, co sprawia, że naklejka może odstawać od powierzchni. Naklejki nadają się na ściany pokryte tynkiem gipsowym lub malowane. Najlepiej trzymają się na ścianach świeżo malowanych lub na zagruntowanym tynku. Nie należy ich naklejać na stare powłoki malarskie i niestabilne, kruszące się tynki. Pod naklejki nie nadaje się też na surowy beton i mury pozbawione tynku.

Naklejek można też z powodzeniem używać do oklejania mebli, płytek ceramicznych, szyb szklanych, tafli pleksi i gładkich powierzchni metalowych. Twarde i zmywalne powierzchnie należy starannie umyć i odtłuścić. Dzięki odpowiednio dobranemu klejowi naklejki samoprzylepne można nie tylko łatwo instalować, ale też bez problemu ściągać z oklejanych powierzchni.

Naklejki do domu i do biura

W naszym sklepie zaopatrzysz się w naklejki do wszystkich pomieszczeń w domu. Posiadamy naklejki do sypialni, do salonów, do pokojów dziecięcych, a także naklejki do łazienki. Wielkim powodzeniem cieszą się naklejki, które imitują kafelki. Po naklejeniu na gładką ścianę łudząco przypominają płytki ceramiczne.

Naklejki nadają się do dekoracji wnętrz komercyjnych – sprawdzają się w biurach, obiektach gastronomicznych, hotelach i lokalach usługowych. Chętnie sięgają po tę formę dekoracji przedszkola, szkoły i inne placówki edukacyjne. Można ich użyć w roli dekoracji, lecz także w funkcji informacyjnej, np. do oznaczania szafek na ubrania w szatniach.

Osobną grupę stanowią naklejki świąteczne. Kompozycje z bombek, choinek i ozdobnych kokardek można zainstalować na oknach, na drzwiach domu, ale także na meblach i ścianach w pokojach dziecięcych.

pixel