Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fototapety One Wall Design

( ilość produktów: 1 )

Fototapety One Wall Design to wysmakowane dzieła, uczta dla oczu każdego wielbiciela dobrego designu. Producent kieruje się zasadą “Nec temere, nec timide”, co można przetłumaczyć jako “ani zuchwale, ani bojaźliwie”. Produkty One Wall Design są wynikiem połączenia odwagi twórczej z doskonałym opanowaniem warsztatu. Za spektakularnymi projektami stoją utalentowani graficy, rysownicy i malarze.

Produkty One Wall Design powstają na najlepszych podłożach, z wykorzystaniem technologii zapewniających im ponadprzeciętną trwałość. Jako podłoże do druku fototapet służy winyl, który ma strukturę satyny. Połączenie szlachetnego materiału z najwyższą jakością druku sprawia, że fototapety One Wall Design doskonale prezentują się nawet w najbardziej ekskluzywnych i urządzonych z przepychem wnętrzach w stylu glamour czy pałacowym. Świetnie komponują się też z oszczędną stylistyką skandynawską, eleganckim stylem francuskim i nowoczesnym minimalizmem.

Technologia DigiWet do pomieszczeń mokrych i DigiOut na fasadę

Każdy produkt One Wall Design możemy przygotować jako fototapetę do pomieszczeń mokrych w technologii DigiWet. Wydruk powstaje na materiale, którego struktura przypomina plecionkę z juty. Pokrywająca go powłoka DigiWet jest niewrażliwa na wilgoć, a także na bezpośrednie zalewanie wodą. Dzięki temu fototapety One Wall Design można bez obaw stosować nawet wewnątrz kabiny prysznicowej – pod warunkiem, że na tynku zostanie położona odpowiednia izolacja przeciwwilgociowa.

pixel