Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tapety tekstylne

( ilość produktów: 468 )

Tapety tekstylne są bezpośrednim odwołaniem do wielowiekowej tradycji pokrywania ścian tkaninami. Do tego celu używane były drogie, bogato zdobione, ciężkie materiały. Dzięki temu można było uzyskać nie tylko doskonały efekt estetyczny, ale także dobrą izolację termiczną i akustyczną. Podobnie działają tapety tekstylne. Wyróżnia je oryginalność i niezrównane piękno, które często jest wynikiem ręcznego procesu produkcji. Niektóre kolekcje składają się z tapet zasługujących na miano prawdziwych dzieł sztuki.

Tapety tekstylne należą do najbardziej ekskluzywnych w naszej ofercie. Gwarantują za każdym razem doskonały efekt estetyczny, a do tego odznaczają się ponadprzeciętną trwałością. To tapety, które przez lata cieszą oko niepogorszonym wyglądem.

Okładziny ścienne z surowców naturalnych

Okładziny ścienne przypominają wyglądem i sposobem instalacji tapety. Tym, co je odróżnia, jest znacznie wyższa gramatura i grubość. Powstają na bazie mocnej włókniny, która zapewnia im odpowiednią mięsistość. Dzięki temu okładziny znacznie lepiej od tapet maskują niedoskonałości pokrywanej powierzchni: rysy, pęknięcia, drobne wybrzuszenia i zagłębienia. Ponadto chronią przed hałasem podobnie jak specjalistyczne tapety wygłuszające. Wierzchnia warstwa okładzin odznacza się zazwyczaj intrygującą, wyraźnie zaznaczoną fakturą. Częstym sposobem zdobienia okładzin jest też formowanie na ich powierzchni wzorów reliefowych.

pixel