Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fototapety na wymiar

( ilość produktów: 1605 )

W naszym sklepie internetowym możesz skorzystać z udogodnienia, jakim są fototapety na wymiar. Oferujemy bardzo duży wybór fototapet przedstawiających zwierzęta, miasta, krajobrazy, maszyny i ludzi. W naszej ofercie znajdziesz fototapety małe, średnie, duże i panoramiczne, które z łatwością można dopasować do każdego pomieszczenia. Posiadamy także fototapety na drzwi oraz produkty w nietypowych kształtach, które stanowią imitację okien.

Nasze fototapety powstają na ekologicznych materiałach (bez PVC), dzięki czemu zapewniają ścianom dobrą wymianę gazową. Druk odbywa się na maszynach wielkoformatowych przy użyciu wodnych atramentów lateksowych. Przy ich użyciu można uzyskać wyraziste, trwałe kolory i głębokie czernie. Jednocześnie są całkowicie bezwonne i bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Możesz wybrać kolor i określić wymiary fototapety

Przeskalowywanie naszych fototapet nie ogranicza się do wyboru jednego z gotowych formatów. Możesz też zamówić fototapetę w rozmiarze idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb. Jeżeli podasz nam dokładne wymiary powierzchni przeznaczonej do tapetowania, to przygotujemy projekt i wizualizację układu brytów. Możesz też wybrać odmienne od oryginału kolory fototapety – zamówić wydruk w sepii lub czarno-biały.

Jeżeli pośród prezentowanych wzorów nie ma fototapety o takiej treści, która idealnie odpowiada Twoim potrzebom, skorzystaj z opcji przygotowania fototapety ze zdjęcia. Wystarczy, że prześlesz do plik graficzny. Szczegóły techniczne ustalimy w czasie składania zamówienia. Zapraszamy do współpracy z naszym sklepem internetowym.

pixel