Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tapety Elitis – ekskluzywne tapety prosto z Francji

2020-03-01
tapeta
Tapeta RM 738 74 Allicances Vases


Efektowne tapety ścienne sygnowane przez najlepsze marki łączą w sobie walory artystyczne i użytkowe – stanowią zarówno przedmioty luksusowe, jak i dzieła sztuki użytkowej. Ich producenci inwestują w najwyższej jakości materiały, klasyczne rozwiązania równoważą nowoczesnym designem, śmiało realizują własną wizję, za którą podążają miłośnicy dobrego stylu. Tapety Elitis zachwycają niezwykłym połączeniem trendów panujących na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych z modernizmem oraz z osiągnięciami legendarnej szkoły artystyczno-rzemieślniczej Bauhaus, z której archiwów czerpią także najbardziej awangardowe marki odzieżowe. Firma Elitis została założona w Tuluzie w 1988 roku i od tamtej pory z powodzeniem projektuje tapety mogące z łatwością zastąpić pozostałe elementy służące do dekoracji wnętrz. Tapety te zdobią różnego rodzaju pomieszczenia, w tym wnętrza prywatnych rezydencji i eleganckich restauracji.

Postmodernizm i wyjątkowy styl tapet Elitis

Rozwiązania proponowane przez markę Elitis doceniają nawet najwięksi koneserzy. Realizowane przez nią projekty intrygują wyszukaną, ale jednocześnie oszczędną formą, kontrastowymi zestawieniami kolorów, swobodną interpretacją bieżących trendów. Ich oryginalny design stanowi wynik między innymi luźnego nawiązywania do postmodernistycznych tendencji w sztuce czy udanego korzystania z osiągnięć geometrii. Tapety Elitis mają ciekawą strukturę, są niezwykle trwałe, a światło słoneczne wydobywa ich głębię. Specjalnie dla klientów naszego sklepu dokonaliśmy selekcji produktów wspomnianej marki.

tapeta VP 619 05 Indomptée


tapeta vp tapeta VP 618 15 Indomptée


Proponujemy między innymi modele z kolekcji Indomptée pełnej oryginalnych wzorów, które są rezultatem przełamującej schematy zabawy z rozmiarem, kształtem i teksturą (wskazaną kolekcję zdobią duże i małe odwrócone kwadraty, szerokie prostokąty, szachownica jasnych i ciemnych kolorów, faktura przypominająca futro).

tapeta eldorado tapeta VP 88015 Eldorado

tapeta VP 88514 Eldorado


Kolekcja
Eldorado nosząca nazwę utopijnej krainy szczęścia z powiastki filozoficznej Woltera –  stanowi metaforyczną podróż w nieznane, a wchodzące w jej skład tapety posiadają wzory inspirowane strukturami tkanin i drewna.

tapeta TP 22001 Tempo

tapeta TP 24002 Tempo

Tempo będącej interesującą wariacją na temat jednego z najbardziej klasycznych wzorów, jakim są paski.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel