Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tapety Arte jako pełnoprawne dzieła sztuki

2020-05-07

Tapety ścienne belgijskiej marki Arte to coś więcej niż po prostu uzupełnienie wnętrza. Niemal czterdziestoletnie doświadczenie twórców firmy w połączeniu ze wspaniałym artystycznym designem i wysoką jakością materiałów używanych do produkcji sprawiają, że tapety te nadadzą nowy charakter tak domowemu salonowi, jak i wnętrzu luksusowego sklepu.

Zróżnicowany design tapet Arte

Jedną z licznych zalet tapet marki Arte jest fakt, że ich stylistyka jest eklektyczna i dopasowana właściwie do każdej stylizacji wnętrza, jaką możemy sobie wyobrazić. Znajdziemy tu więc zarówno przywodzące na myśl dziką, nieprzebytą dżunglę motywy roślinne i zwierzęce (seria Zaginiony świat), jak i skrajnie nowoczesne wzory geometryczne, które nadadzą wnętrzu futurystycznego klimatu (seria Focus) czy odwołujące się do tradycji drzeworytu japońskiego artystyczne kompozycje (seria Curiosa).

Każdy cykl powoływany jest do życia z najwyższą starannością oraz dbałością o szczegóły - począwszy od etapu projektu, poprzez dobór materiału, na starannym nanoszeniu wzoru na jego powierzchnię skończywszy. Pracujący dla firmy projektanci to prawdziwi artyści, w nowoczesny i niebanalny sposób kontynuujący wspaniałą tradycję sztuki użytkowej. Ich wizje urzeczywistnione w formie luksusowych tapet Arte to nie tylko dyskretna ozdoba wnętrza - wzbogacą one bowiem każdą aranżację, z jednej strony dyskretnie podkreślając wszystkie walory zastosowanych rozwiązań, z drugiej samoczynnie przyciągając uwagę przebywających w pomieszczeniu osób. To finalny akcent, który sprawi, że stylizacja wnętrza zyska nowy wymiar, w zależności od naszych preferencji znamionujący szlachetność i luksus, atmosferę awangardy czy głęboko estetyczny, zgeometryzowany ład.

Tapety marki Arte to jedyny brakujący element wystroju Twojego wnętrza - niezależnie od tego, czy właśnie urządzasz swój dom, czy planujesz generalny remont w prowadzonym przez siebie salonie jubilerskim czy galerii malarstwa. Co więcej, możesz łączyć ze sobą poszczególne wzory w celu uzyskania jeszcze bardziej interesujących efektów. Sprawdź naszą ofertę!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel