Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Motywy roślinne w luksusowych tapetach Hookendonwalls

2020-03-10

Aranżacja wnętrza to nie tylko dobór i odpowiedni układ mebli. To również podkreślenie wybranej estetyki za pomocą starannie wyselekcjonowanych tapet. Choć urządzając mieszkanie, nie poświęcamy im równie wiele uwagi, co pozostałym elementom wnętrza, mogą one znacząco wpłynąć na jego atmosferę i charakter.

Egzotyczne tapety HookedOnWalls jako oryginalna ozdoba wnętrza

Tapety marki HookedOnWalls to jedyny w swoim rodzaju produkt, który wprowadzi do mieszkania świeży powiew i pozwoli nam uciec od przeciętności dnia codziennego. Tworzone przez kreatywny zespół wykwalifikowanych projektantów, odżegnują się one od aktualnych trendów na rzecz oryginalności i poszukiwania nowych rozwiązań. Odważne i wyjątkowe wzory marki to kwintesencja awangardowego designu, a ich silnym atutem jest fakt, że przy całej swojej niezwykłości pozostają stylowe i eleganckie. W związku z tym doskonale sprawdzą się zarówno w biurze czy gabinecie, jak i prywatnym salonie lub sypialni.

Tym spośród nas, którzy cenią sobie śmiałą i wyjątkową estetykę, szczególnie spodobają się nowoczesne zgeometryzowane motywy roślinne w linii Paper Craft HookedOnWalls. Ten jedyny w swoim rodzaju design zainspirowany został japońską sztuką origami - obok zachowawczych kubicznych wzorów i romboidalnych kształtów znajdziemy tu więc również subtelne papierowe wachlarze, połączone ze sobą i umiejscowione na ścianie w taki sposób, że przywodzą na myśl ciche ostępy bambusowego lasu. Roślinna dzikość zostaje tu okiełznana i uporządkowana za pomocą symetrii zagięć charakterystycznych dla uprawianej od stuleci techniki dekoracyjnego składania papieru. Tapety te łączą więc w sobie nieprzewidywalność i wolność natury z uporządkowaniem właściwym prawdziwej sztuce. Równie interesującym rozwiązaniem będzie nowoczesna tapeta geometryczna 3D w postaci wielkoformatowego, artystycznie zgniecionego arkusza. Ta niebanalna forma estetyczna z jednej strony wprowadzi do wnętrza atmosferę elegancji i luksusu, z drugiej zaś w subtelny sposób przywiedzie nam na myśl miękką warstwę leśnego mchu. Tu po raz kolejny spotykają się ze sobą ład charakterystyczny dla wytworów rąk ludzkich z  wolnością wywodzącą się ze świata przyrody - wszystko razem zaś składa się na luksusową i zachowawczą, lecz zarazem wciąż pełną ukrytych znaczeń ozdobę salonu lub sypialni.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel