Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kto projektuje tapety dla Rebel Walls?

2023-02-23
Kto projektuje tapety dla Rebel Walls?

Nie wiesz, jak zamówić fototapetę w internecie? Nie ma w tym nic skomplikowanego – wystarczy dobrze wymierzyć ścianę. W naszym sklepie online bez problemu optymalnie dopasujesz okleinę do dekorowanego wnętrza. Opisujemy krok po kroku proces zamawiania fototapet. Podpowiadamy, jak uniknąć błędów przy dobieraniu tematów i wymiarów fotografii przeznaczonych do dekoracji ścian.

Najprościej zamówić fototapetę w gotowym formacie

Najłatwiej zamówić fototapety oferowane w wielu gotowych formatach do wyboru. W naszym sklepie znajdziesz okleiny z jednym motywem graficznym, który został opracowany nawet w kilkunastu wersjach wymiarowych. Dopasujesz je bez problemu do większości typowych pomieszczeń i powierzchni ścian. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to dokładne wymierzenie powierzchni przeznaczonej do tapetowania.

Jak zamawiać fototapety z możliwością personalizacji?

Część z oferowanych przez nas tapet umożliwia personalizację. Dzięki temu możesz zamówić fototapety na wymiar – idealnie dopasowane do powierzchni dekorowanej ściany. Ponadto masz do dyspozycji różne możliwości przekształcania wyglądu grafiki: podmianę kolorów, konwersję na sepię lub odcienie szarości. 

Personalizacja otwiera pole dla Twojej inwencji i kreatywności. Jednocześnie powstaje ryzyko, że decyzje, które podejmiesz, mogą okazać się nietrafione, a ostateczny efekt estetyczny będzie mało satysfakcjonujący. Dlatego najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest ścisłe współdziałanie z projektantem wnętrz. 

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu fototapety ze zdjęcia?

Największym wyzwaniem estetycznym i technicznym jest zamawianie fototapet na podstawie własnoręcznie opracowanej grafiki lub autorskich fotografii. Jeżeli chcesz zamówić fototapety ze zdjęcia, prześlij do nas plik graficzny. Ocenimy jego parametry techniczne i doradzimy ewentualne zmiany. 

Pokaż więcej wpisów z Luty 2023
pixel