Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Efektowne tapety Muance

2020-09-09

Na jakich materiałach powstają tapety Muance?

Fototapety podobnie jak tapety wydobywają wyjątkowy charakter danego pomieszczenia. Pozwalają na zabawę perspektywą i formą, dlatego stanowią współczesne dzieła sztuki wizualnej. Fototapety od momentu swojego pojawienia się na rynku nie przestają być modne. Uznaje się je za jeden z bardziej wyrazistych trendów w aranżacji wnętrz. Idealnie pasują do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki, a stale rozwijające się technologie umożliwiają tworzenie ich coraz ciekawszych i lepszych jakościowo wersji. Zarówno tapety, jak i fototapety są przykładem łączenia sztuki wysokiej z użytkową. Ich zakup stanowi zaproszenie do świata prawdziwych artystów i wizjonerów. Tapety i fototapety Muance wyróżniają się oryginalnym designem oraz nieoczywistym łączeniem kolorów i kształtów.

   

Efektowne tapety Muance

Holenderska marka Muance o międzynarodowym zasięgu stawia na najlepsze wzornictwo podane w niebanalnej formie. Pracujący dla niej designerzy propagują europejski styl w nowoczesnym wydaniu. Proponowane przez nich tapety i fototapety zdobią między innymi motywy zaczerpnięte z fauny i flory. Inne przedstawiają figury geometryczne odcinające się na tle głębokiej czerni. Niektóre dają trójwymiarowy efekt, inne złudzenie ruchu. Podziwianie ich dostarcza niesamowitych wrażeń wizualnych. Wspomniane artykuły, nierzadko obrazy cyfrowe, z pewnością nie pozostaną niezauważone. Wzbudzą zachwyt gości i stworzą w danym wnętrzu pożądany przez właścicieli klimat. Rozwiązania te są jednocześnie klasyczne i ekstrawaganckie. Przenoszą nas do świata z pogranicza jawy i snu.

 

Tapety Muance, podobnie jak sygnowane przez markę fototapety, drukuje się metodą cyfrową na najlepszej jakości materiałach – wyjątkowy design idzie w parze z dbałością o każdy szczegół. Produkty te są drukowane na sześciu różnych materiałach:

  • winylu teksturalnym (350gr. m2 – jakość tapet obiektowych),
  • tapecie tekstylnej (250gr. m2 – jakość tapet obiektowych),
  • nadruku z efektem metalicznego złota (metalic gold) (260gr. m2 – jakość tapet obiektowych),
  • nadruku z efektem metalicznego srebra (metalic silver) (260gr. m2 – jakość tapet obiektowych),
  • nadruku z efektem metalicznej miedzi (260gr. m2 – jakość tapet obiektowych),
  • flizelinie matowej (155gr/m2).

 

Tapety i fototapety Muance wykonuje się według indywidualnych potrzeb i konkretnych wytycznych klienta. Po podaniu przez zamawiającego wymiarów ściany, na której ma zostać położona tapeta bądź fototapeta, dokonujemy wizualizacji pokazującej końcowy rezultat, czyli odpowiednio skadrowany obraz.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
pixel