Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Cole and Son - zjawiskowe tapety i oryginalne motywy

2019-12-15

Tapety Cole and Son – przepiękne tapety z nietypowym motywem

Pięknie dekorowane tapety ścienne stanowią idealne uzupełnienie wnętrz utrzymanych w różnej stylistyce – albo pozwalają na zachowanie spójności stylistycznej danego pomieszczenia, albo na zasadzie kontrastu wydobywają jego niepowtarzalny charakter. Tapety jako element wystroju wnętrz fascynują największych kreatorów mody, w swojej ofercie posiada je między innymi dom mody Gucci. Bogato zdobione łączą w sobie dwie przeciwstawne wartości: artyzm i walory użytkowe (uznaje się je za dzieła sztuki użytkowej). Tapety Cole and Son są symbolem elegancji, dobrego gustu, ponadczasowości, ale przede wszystkim nieograniczonej niczym wyobraźni. Ta istniejąca od 1875 roku firma stawia na najlepszej jakości materiały, a projektujący dla niej artyści reinterpretują znane motywy. W archiwach marki znajdują się oryginalne wzory z osiemnastego, dziewiętnastego i dwudziestego wieku – dziś ponownie pożądane (chociażby ze względu na modny styl vintage). Tapety Cole and Son nie tylko oddają charakter minionych epok, ale również interpretują współczesne trendy obecne w szeroko rozumianym designie.

 

Niepowtarzalny design tapet Cole and Son

Proponujemy szeroki wybór ekskluzywnych tapet firmy Cole nad Son. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można zarówno te prezentujące widoki znanych miast, jak i modele przedstawiające roślinny i zwierzęta. Czarno-białe rysunki Jeruzalem czy barokowego Rzymu w surrealistycznej interpretacji Piero Fornasettiego, jednego z najbardziej znanych włoskich grafików i dekoratorów wnętrz, którego prace zdobią talerze, świece, wazony sprzedawane przez najlepsze platformy zakupowe na świecie, fascynują mnogością detali.

tapeta cole       tapeta cole adn son
tapeta 114/21041 (z małpkami)                          tapeta 114/28054 Nuovolette 

Kolekcja FORNASETTI SENZA TEMPO w wyjątkowy sposób oddaje hołd temu wybitnemu artyście. Nawiązuje do jego efektownych grafik i ilustracji, kontynuuje i reinterpretuje jego dziedzictwo. Jest eklektyczna, pełna fantazyjnych szczegółów, dowcipna, niepowtarzalna. Przenosi nas do słonecznej Italii z jej klasyczną architekturą bądź do magicznych wnętrz bibliotek. Kolekcja ta stanowi zaproszenie do onirycznego świata, gdzie po niebie latają kolorowe balony, rokokowe małpki bawią się w otoczeniu weneckiej architektury, pękate ryby zasiedlają dna mórz, a wśród bujnych, zdających się kołysać na wietrze liści połyskują złote klucze. Wspomniane tapety przedstawiają także intensywnie żółte cytryny, laski z głowami ptaków, hipnotyzujące krzywizny przypominające naturalną budowę minerału.

 coleson         tapeta crop
tapeta 113/1002 Hollywood Palm                         tapeta 113/3008 Royal Fernery


Oferujemy również ekskluzywne tapety z kolekcji
MARTYN LAWRENCE BULLARD – pełne baśniowych symboli, mitologicznych motywów, nawiązań do marokańskiej architektury. Odwzorowano na nich starożytne łuki, egzotyczne rośliny, rajskie ogrody Wschodu.

tapeta marquee         tapeta 1
tapeta 110/1006                                          tapeta 110/9044

W asortymencie naszego butiku znajdują się także między innymi tapety z kolekcji
Marquee Stripes stanowiącej ciekawą wariację na temat klasycznego wzoru, jakim są paski.

 tapeta woods           tapeta 2
tapeta 69/12147                                             tapeta 112/11041


Kolekcji
Icon  to zbiór największych hitów z drzewkami, różowymi flamingami i palmami.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel